Janus’ta Sağlıklı Yaşamı Öğrenin!

Sağlıklı yaşamak deyince aklımıza öncelikle fiziksel sağlık geliyor. Oysa biliyoruz ki psikolojik sağlık ve fiziksel sağlık bir bütündür. Fiziksel sağlığımız bozulduğunda kendimizi iyi hissetmemiz nasıl mümkün olmuyorsa, psikolojik sağlığımız bozulduğunda fiziksel hastalıklara da açık hale geliriz.

Janus’ta sizler için Sağlıklı Yaşam başlığı altında çeşitli hizmetler veriyoruz:

   • Yaşadığınız sorunları bilimsel değerlendirmelerle analiz etmenize yardımcı olabiliriz.
   • Yaşantı gruplarıyla sizinle aynı problemleri yaşayan kişilerle tanışabilir ve onlarla birlikte sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.
   • Kilolarınızla başınız dertteyse diyetinize uymanızı zorlaştıran düşünce ve davranışlarınızı keşfetmenize ve değiştirmenize yardımcı olabiliriz.
   • Bazı duyguları yoğun şekilde yaşıyor ve kontrol etmekte zorlanıyorsanız bunlarla başetmeyi öğretebilir, stresi yönetmenizi sağlayabiliriz. Size uygun gevşeme tekniklerini keşfetmenizi sağlayabiliriz.
   • Kariyerinizle ilgili cevapsız kalmış sorularınız varsa yeteneklerinizi keşfetmenize yardım edebiilir, varolanları en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını öğretebiliriz.
   • Zaman yönetiminde ve girişken davranmakta zorluklarınızı aşmanızı sağlayabiliriz.

Kendinizi Keşfedin

Psikolojik Değerlendirmeler ve Yaşantı Gruplarıyla Kendinizi Keşfedin

Kendİnİzİ Keşfedİn!

Bilimsel olarak kanıtlanmış psikolojik değerlendirmelerle kendinizi daha iyi tanıyın! Yaşantı gruplarıyla kendinizi keşfedin!

Diyet Danışmanlığı

Fazla kilolarınızdan kurtulun, özgüveninize kavuşun!

Sağlığınıza Kavuşun!

Kilo vermenizi zorlaştıran tutumlarınızı değiştirin, kilolarınızdan kurtulun!

Duygu Yönetimi

Duygularınızı Yönetin!

DUYGULARINIZI YÖNETİN!

Duygularınız size değil, siz duygularınızı yönetin!

Performans Geliştirme

Kendinizi Geliştirin!

KENDİNİZİ GELİŞTİRİN!

Maksimum performansınızı yakalayın! Başarının tadını çıkarın!

Avada’s Other Services

[rev_slider Avada_Small_Slider]

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores tium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi archgit, magnam aliquam quaerat voluptatem. Asunt in anim uis aute irure dolor ins. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes ser.